EleverLash odżywka do rzęs – cena opinie skład efekty

ÉleverLash to numer jeden w najnowszym rankingu odżywek do rzęs. Swój sukces zawdzięcza niesamowitym efektom jakie daje oraz szybkości działania. Jest produktem innowacyjnym i rewelacyjnym. Wbrew stereotypom, do stosowania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Bezpieczny dla oka i diabelsko skuteczny. Pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że na chwilę obecną odżywka ÉleverLash jest bezkonkurencyjna i raczej długo się to nie zmieni.

EleverLash odżywka do rzęs

eleverlash

Odżywka ÉleverLash działa skutecznie, jest bezpieczna i jest niesamowita. Dzięki jej bezpośredniej aplikacji na powiekę oka, składniki precyzyjnie dostają się do cebulek mieszków włosowych rzęs i bardzo szybko stymulują je do wzrostu. Pierwsze efekty są widoczne już po upływie dwóch tygodni systematycznej kuracji. To właśnie niezwykle krótki czas potrzebny do uzyskania pierwszych, pozytywnych efektów sprawia, że produkt cieszy się tak ogromną popularnością. Jego wyjątkową cechą jest szerokie spektrum działania. 

Łatwość stosowania 99%
Wzrost rzęs 100%
Gęstość rzęs 98%
Szybkie wyniki 99%
Stosunek jakości do ceny 100%

Odżywka ÉleverLash nie tylko pozwala uzyskać efekt sztucznych rzęs bez kleju, ale dodatkowo pielęgnuje, odżywia, regeneruje i wzmacnia rzęsy oraz skórę powiek. Dzięki niej rzęsy rosną szybciej, są silniejsze, grubsze oraz bardziej gęste. Nie są jednocześnie aż tak podatne na uszkodzenia mechaniczne i wypadanie. Co istotne, po uzyskaniu pożądanego efektu kurację można stosować tylko dwa razy w tygodniu, zachowując nową, naturalną gęstość i długość rzęs.

Odżywka ÉleverLash cechuje się wyjątkowym i zaawansowanym technologicznie składem. Najlepszą rekomendacją jest niezależna opinia dr n. med. Joanny Książ-Walkiewicz.

Po przeprowadzonych badaniach i analizie składu produktu do stymulacji wzrostu rzęs ÉleverLash mogę stwierdzić, że jest to produkt bezpieczny. Nie widzę żadnych przeciwwskazań do stosowania go, pod warunkiem że jest on używany zgodnie z zaleceniami producenta, z którymi w pełni się zgadzam. Użyte składniki również gwarantują skuteczność i optymalne działanie. Gdyby moja pacjentka zapytała, co może zrobić, aby bezpiecznie stymulować włoski na powiece zdecydowanie poleciłabym ÉleverLash.

certyfikat-eleverlash

Produkt przeszedł szereg badań laboratoryjnych, potwierdzonych pozytywnymi testami dermatologicznymi oraz alergologicznymi. Dzięki temu można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jest on bezpieczny dla oka i dla skóry. Jego składniki są naturalne, a cały proces produkcji, od poziomu uprawy składników, poprzez tworzenie receptury, aż po sprzedaż, podlega restrykcyjnej kontroli i badaniu. Pozytywną informacją jest fakt, że firma nie testowała odżywki na zwierzętach. Same składniki odżywki nie wpływają niekorzystnie na makijaż permanentny oraz trwałość kleju przy sztucznych rzęsach, dlatego może być stosowana w obu tych przypadkach. Bardzo często osoby noszące soczewki kontaktowe nie mogą stosować niektórych kosmetyków do makijażu oczu. W tym przypadku produkt jest bezpieczny i dla nich, dzięki czemu osoby z soczewkami kontaktowymi również mogą cieszyć się efektem sztucznych rzęs.

Odżywka ÉleverLash jest produktem niezwykle prostym i intuicyjnym w stosowaniu. Producent rekomenduje stosowanie jej wieczorem, po wykonaniu demakijażu. Na osuszoną skórę górnej powieki nałożyć należy odżywkę za pomocą dołączonego pędzelka i poczekać na jej wchłonięcie. Przypomina to rysowanie kreski klasycznym eyelinerem. Być może to porównanie nie jest dla mężczyzn ale i oni na podstawie instrukcji powinni poradzić sobie z aplikacją produktu. Dla otrzymania pożądanego efektu konieczna jest systematyczność. W początkowej fazie odżywkę należy stosować codziennie, a później, już dla samego podtrzymania efektu, wystarczy dwa razy na tydzień. Cały zabieg nie trwa dłużej jak minutę i można wykonać go samodzielnie, w domu.

eleverlash

EleverLas efekty

eleverlash efekty

Odżywka ÉleverLash to korzyści i spektakularne efekty. Zwykle zaledwie dwa tygodnie wystarczają, by móc pochwalić się mocnymi, gęstymi i długimi rzęsami. Mimo, iż mowa o efekcie sztucznych rzęs to zachowują one swój bardzo naturalny wygląd, bez przesadnej sztuczności. Bardzo pozytywnym skutkiem ubocznym kuracji jest przyciemnienie koloru rzęs. Ten produkt jest dobry, jest przemyślany i trudno znaleźć w nim jakiekolwiek wady.